تالار گفتگو پرنده نگری و پرنده شناسی

Desert Lark

Alireza Hashemi

Desert Lark
« : فوریه 07, 2012, 11:47:01 pm »
Canon EOS7D
F-stop: f/10
Exposure time: 1/640 sec.
Iso speed: ISO-250
Exposure bias: 0 step
Focal length: 210 mm
Flash mode: No flash, compulsory
Aperture Priority
lens: Canon 100-400mm
Go Birding, Go Wild

كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

Alireza Hashemi

پاسخ : Desert Lark
« پاسخ #1 : فوریه 08, 2012, 11:28:36 pm »
دوستان ناامید شدم.یعنی اینقدر عکس بد بود که کسی نظر نداد؟! خواهش میکنم اشتباهات رو بگین تو عکس هاس بعدی اصلاح کنم.  :P
Go Birding, Go Wild

Pooyan

« پاسخ #2 : فوریه 09, 2012, 06:29:23 am »
دوستان ناامید شدم.یعنی اینقدر عکس بد بود که کسی نظر نداد؟! خواهش میکنم اشتباهات رو بگین تو عکس هاس بعدی اصلاح کنم.  :P

سلام؛
عکس خوبی شده. زاویه تابش نور مناسب است و سایه ای بر روی بدن پرنده ها نداریم. زاویه قرارگیری 1 و 3و 4 (از چپ) خوب است وچکاوک شماره 2 هم در حال آب خوردن است که آن هم زیباست. فقط دو مورد یکی در مورد زاویه برداشت است که احتمالا آبشخور در گودی قرار گرفته بود. و مورد دیگر سایه های ناقص پرندگان در آب.
محسن واحدي پور

Arash Yekdaneh

« پاسخ #3 : فوریه 13, 2012, 11:25:25 am »
یه اشکال بزرگ دیگه اینکه اون روز اجازه عکاسی به من رو ندادین. جاهی خوب و زاویه های خوب رو گرفته بودین و منو فرستادین دنبال نخود سیاه  >:(

Alireza Hashemi

« پاسخ #4 : فوریه 13, 2012, 07:48:03 pm »
یه اشکال بزرگ دیگه اینکه اون روز اجازه عکاسی به من رو ندادین. جاهی خوب و زاویه های خوب رو گرفته بودین و منو فرستادین دنبال نخود سیاه  >:(

حالا خوبه اول خودت جاتو انتخاب کردیا!! کی بود میگفت ببخشید من زیادی جلو نشستم؟؟  :D ;D تازه یه چیزه جالب. یادته آخرش جامونو عوض کردیم. اردوان رفت کناره بوته و من اومدم سمت خودت؟ این عکسا مربوط به همون وقته   8)  . ولی از شوخی گذشته چه سفر خوبی بود.
Go Birding, Go Wild