تالار گفتگو پرنده نگری و پرنده شناسی

White-eared Bulbul

شهاب حقيقت طلب

White-eared Bulbul
« : آوریل 28, 2013, 02:27:05 pm »
جمشیدیه - اردیبهشت 92

عکس اول :
Canon PowerShot SX50 HS
Exposure time 1/1000 s
F-number 6.5
ISO 200
Subject distance 7.04 m
Flash off
Focal length 1200 mm

عکس دوم :
Canon PowerShot SX50 HS
Exposure time 1/1000 s
F-number 6.5
ISO 320
Subject distance 6.22 m
Flash off
Focal length 1200 mm

كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

Adel

پاسخ : White-eared Bulbul
« پاسخ #1 : آوریل 28, 2013, 03:13:02 pm »
سپاس به خاطر عکسها منهم بدنبال خرید این مدل Sx50 هستم ولی فکر کنم اگر کمی صبر کنم مدل sx60  با سنسور و زوم قویتر بزودی عرضه شود البته حدس میزنم و لی در کل در این رنج قیمت واقعا دوربین شاهکاریست ....
پرواز را بخاطر بسپار ....

شهاب حقيقت طلب

« پاسخ #2 : آوریل 28, 2013, 08:23:21 pm »
سپاس به خاطر عکسها منهم بدنبال خرید این مدل Sx50 هستم ولی فکر کنم اگر کمی صبر کنم مدل sx60  با سنسور و زوم قویتر بزودی عرضه شود البته حدس میزنم و لی در کل در این رنج قیمت واقعا دوربین شاهکاریست ....
در مورد بروز رسانی SX50 تاکنون خبری نخوانده ام . ولی مدل جایگزین این مدل اگر تولید شود ظاهرا با همین سنسور خواهد بود . به گفته مدیر عامل کانن در آینده دوربینهای حرفه ای کراپدار فول فریم خواهند شد ولی در حال حاضر برای دوربینهای کامپکت تنها اندازه منطقی 1 به 2.3 است .
دوستان اگر مایلند ادامه این بحث دربخش " تجهیزات عکاسی ، دوربین ، لنز" صورت گیرد . مقایسه نقاط قوت و ضعف سوپرزومها در پرنده نگاری و تجربیات کاربران در گرفتن بهترین خروجی از این دوربینها و ...

Pooyan

« پاسخ #3 : آوریل 28, 2013, 10:15:14 pm »
نقل قول
به گفته مدیر عامل کانن در آینده دوربینهای حرفه ای کراپدار فول فریم خواهند شد

این غیر ممکن است. منبعی هم دارید؟

در مورد کامپکتها هم امکان تولید دوربینهایی با سنسور بزرگتر هم هست. مثل سری G. اما در نظر داشته باشید هر چه اندازه سنسور بزرگتر باشد، امکان تولید لنزهایی با دامنه بیشتر بسیار سخت تر و پرهزینه تر خواهد شد.
محسن واحدي پور

شهاب حقيقت طلب

« پاسخ #4 : آوریل 28, 2013, 10:41:06 pm »
نقل قول
به گفته مدیر عامل کانن در آینده دوربینهای حرفه ای کراپدار فول فریم خواهند شد

این غیر ممکن است. منبعی هم دارید؟

در مورد کامپکتها هم امکان تولید دوربینهایی با سنسور بزرگتر هم هست. مثل سری G. اما در نظر داشته باشید هر چه اندازه سنسور بزرگتر باشد، امکان تولید لنزهایی با دامنه بیشتر بسیار سخت تر و پرهزینه تر خواهد شد.

www.parscanon.com
غیر ممکن به نظر می آید چون در این صورت تکلیف این همه لنز EF-S چه می شود و مزیت کراپ فاکتور 1.6 در عکاسی حیات وحش و خیلی مسائل دیگر .
این فقط خبری بود که در این منبع آمده بود .  در مورد کامپکتها هم چیزی خلاف مطالب فوق عنوان نگردید و هیچ بحثی نیست .  فقط نقل قول بود .