تالار گفتگو پرنده نگری و پرنده شناسی

قرقی

طرلان

پاسخ : قرقی
« پاسخ #15 : مه 19, 2013, 05:01:39 pm »
اكر خود شما كه قوانين اشراف دارين به كلمه تخصصى توجه كنيد  شامل همه كونه ها به صورت تخصصى مىشود حالا مى خواهد ان تخصص كفتر بازى باشد يا قوش بازى به هر صورت شامل همه كونه ها مى شود اكر هم بنده يا بعضى دلسوزان در مورد تغذيه نوشتيم دليل بر قوشبازى و ترويج ان نبوده بلكه بيشتر براى برندكان زخمى كه بايد درمان شوند هست 

طرلان

« پاسخ #16 : مه 19, 2013, 05:11:21 pm »
البته من اشتباه فكر كردم تا الان فكر مى كردم اينجا هدف و سياست اول حمايت از همه حيوانات و كونه ها هست  در حاليكه اينجا اول عكاسى و دوربين  مهم هست  بعد خود كونه  واقعا شرمنده ام اشتباه من بود از همه برنده نكرها عذر مىخوام

reza_aliasl

« پاسخ #17 : مه 19, 2013, 11:13:57 pm »
دوست من داری تند میری!!
به من اعتماد کن برداشت تو از اینجا و اعضای بسیار محترم و شریفی که داره بخصوص اساتید کاملا اشتباهه!!
خصوصا شخص آقای هاشمی که راستشو بخوای از حرفات ناراحت شدم
ببین منم دقیقا مثل شما و سایر علاقمندان به پرنده ها وقتی اومدم اینجا کمی احساس کردم فضاش زیادی تخصصی است  اما امثال آقای هاشمی مانند معلمی دلسوز کاملا کمکم کردند و اتفاقا بر عکس اون چیزی که داری میگی فضای اینجا را آنقدر دوستانه کردند که آدم بی سوادی مثل من به راحتی بتونه با اساتید بزرگ و درجه یک ایران ارتباط برقرار کنه!!
دوست عزیز من هم به قوش بازی و شکاری ها به شدت علاقه دارم اما الان سنگر من حفظ طبیعت است حفظ تمامی گونه های ارزشمند اون
و برای این کار سال هاست که قوش بازی را کنار گذاشتم.
این فروم همانطور که خودت گفتی تنها جایی است که تو ایران میشه در مورد پرنده ها صحبت کرد اما اینم بدون که تو ایران علاقمندان به پرنده ها خیلی کمه پس همین تعداد هم که عضو شدن خیلیه
کیفیت یک فروم به تعداد عضو نیست به افرادی است که در آنجا حضور دارند
اینم قبول دارم که ضعف های زیادی داره اما هرچی باشه شروع کرده و باید کمکش کرد.
به شخصه در مورد ساختار فروم و اهداف آن کاملا اعتقاد دارم و میدونم اگر در آینده حرکت خوبی در ایران انجام بشه ریشه هاش به این جا برگرده ;)
هرمخلوقی نشانی از خالق دارد.پرندگان شکاری ترجمان شکوه و زیبایی خداوند هستند

كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

طرلان

« پاسخ #18 : مه 19, 2013, 11:38:46 pm »
استاد عزيزم درست مى كويى ولى اكر من نوشته اى هم  حتى  از روى بيسوادى مى نويسم نبايد باز خواست شوم بلكه همانطور كه شما در خيلى از موضو ع ها با استدلال و بيان زيبا طرف رو راهنمايى مىكنى براى نمونه بنده خدايى بيقو را كفت دليجه شما امدين نرم مستدل دوستانه كليد ها رو بيان كردين من لذت بردم حالا اكر مى يامدين طرف رو علم شو زير سئوال ميبردين بنده خدا مى خورد تو ذوقش  ما بايد به كسى كه نمى دونه خط بديم نه خط خطيش كنيم همه كه همه جيز و نمىدونن درسته نبايد الكى و بى دانش اظهار نظر كرد اتفاقا من طرفدار محكم مسائل از ديدكاه علمى و تخصصى هستم اكر هم اينجا اومدم فقط براى ياد كرفتن هست نه قصد ديكه من بدبختم كناهى نكردم از برندكان شكارى خوشم اومده و مخالف ١٠٠٪اسارت هستم مكر در مواردى كه بين مرك و اسارت كزينه و انتخابى نباشد ولى كلا مىكم خواهشا با ما غريبه ها مهربونتر باشين ما را هم به جشم برنده زيبا ببينيد اكرجه زيبا نيستيم  

vulture

« پاسخ #19 : مه 20, 2013, 12:33:46 am »
**********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

حذف کل متن ارسالی به دلیل عدم قرابت با دامنه فعالیت اعلام شده در این تالار
اخطار2: حذف کاربری در صورت زیر پا گذاشتن مجدد قوانین تالار.
« آخرين ويرايش: مه 20, 2013, 09:22:28 am توسط administrator »

طرلان

« پاسخ #20 : مه 20, 2013, 12:48:28 am »
دوستان من همين جا از همه شما به خصوص استاد عزيز جناب هاشمى معذرت مى وام كه تند رفتم