تالار گفتگو پرنده نگری و پرنده شناسی

مشاهده دسته چند صد تایی عقاب ها

reza_aliasl

مشاهده دسته چند صد تایی عقاب ها
« : مارس 24, 2012, 02:43:50 am »
برای علاقمندان به شکاری ها دیدن یک پرنده شکاری در طبیعت لذت خاصی را به همراه داره دیدن دو شکاری دیوانه میکنه دیدن بیش از دویست عقاب دیگه.....
منطقه کوه سفید قم که محل دفن زباله های شهری است میزبان یکی از عظیم ترین اجتماعات پرندگان شکاری ایران است
یک هتل کثیف بزرگ.....
بیشترین جمعیت مربوط به عقاب صحرایی است اما با توجه به توضیحات افراد شاغل در منطقه کرکس ها سارگپه ها و...هم در منطقه حضور دارند.خیلی راحت میشد به جمعیت اونها نزدیک شد تعداد بالای عقاب ها حسابی اونها را شجاع کرده بود.این چندتا عکس هم تهیه کردم که متاسفانه کیفیت مطلوبی نداره
هرمخلوقی نشانی از خالق دارد.پرندگان شکاری ترجمان شکوه و زیبایی خداوند هستند

كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

the owl

پاسخ : مشاهده دسته چند صد تایی عقاب ها
« پاسخ #1 : مارس 24, 2012, 02:46:34 am »
چه بهشتی!!!!! من برم تو این زباله ها دیگه برنمیگردم خونه!!! ممنون از گزارش جالب:)
ایمان ابراهیمی
در کشوری زندگی میکنم که مردمش به جای نام حیوانات طعم گوشتش را میشناسند

Kazem

« پاسخ #2 : مارس 24, 2012, 01:03:01 pm »
این منطقه دقیقا کجاست رضا جان
من از پرنده نگری لذت می برم

سمانه مختاري

« پاسخ #3 : مارس 25, 2012, 04:19:42 pm »
برای من ناراحت کننده س :(

reza_aliasl

« پاسخ #4 : مارس 25, 2012, 07:01:45 pm »
آقا کاظم این منطقه به کوه سفید مشهوره همین که از تهران وارد هفتاددوتن بشید و بپرسید راه را به شما نشون میدن.جاده جدیدی که قم را به گرمسار وصل می کنه از کنار کوه سفید رد میشه.ورود به اون منطقه مجوز می خواد اگر دوست داشتید با سازمان هماهنگ کنم با هم بریم!!
خانم مختاری من هم مثل شما ناراحت شدم زباله ها جای خوبی برای شکاری ها نیست در کل جای خوبی برای حیوانات نیست سایت های دفن زباله در همه جای ایران پر است از بیماری ها و انگل های مختلفی که قطعا در زندگی پرندگان و حیوانات منطقه تاثیر گذار است.
هرمخلوقی نشانی از خالق دارد.پرندگان شکاری ترجمان شکوه و زیبایی خداوند هستند

Kazem

« پاسخ #5 : مارس 25, 2012, 07:07:01 pm »
چه عالی رضا جان در یه فرصت مناسب با هم هماهنگ می کنیم من که خوشحال شدم حسابی از این پیشنهاد ;)
من از پرنده نگری لذت می برم