تالار گفتگو پرنده نگری و پرنده شناسی

آخرین ارسالها

صفحه: [1] 2 3 ... 10
1
دیدگاه ها ، مقالات و نوشته ها / طراحی سایت با جاوا
« آخرين ارسال توسط sitecode سپتامبر 13, 2017, 07:27:34 pm »
طراحی سایت با جاوا
طراحی سایت با جاوا

طراحی سایت با جاوا
جاوا از زبان های قدرتمند برنامه نویسی تحت وب می باشد که امکانات متعددی را در بستر طراحی سایت میسر می نماید. شرکت های طراحی سایت اغلب به منظور افزودن قابلیت های مختلف به طراحی سایت از زبان جاوا java استفاده می نمایند. طراحی سایت با جاوا به شما قدرت تعاملی بیشتر را با طراحی سایت خود می دهد که میتوانید افکت های زیبا و متحرک سازی های زیبا را در بستر طراحی سایت خود ایجاد نمایید.

طراحی وب سایت با جاوا
طراحی وب سایت با جاوا به واسط کدنویسی های زبان جاوا امکان ایجا نمودن منوهای متحرک زیبا ، باکس های کشویی و متحرک زیبا و دیگر امکاناتی که می تواند در جهت زیبایی بیشتر طراحی سایت شما باشد را فراهم می نماید. زیبایی طراحی سایت از عامل هایی می باشد که می تواند طراحی سایت شما را حرفه ای تر نمایش می نماید. JAVA جاوا زبان گسترده ای می باشد که امکانات و افکت های بسیاری را برای شما فراهم می آورد.

طراحی سایت جاوا و امکانات آن
زبان جاوا JAVA در جهت زیبایی بیشتر طراحی سایت اجرا می نماید و پنهان نمودن باکس ها و منوها و نیز نمایش آن به واسط کلیک امکانی می باشد که به واسط زبان جاوا می تواند اجرا گردد. نمایش آیکن ها و افکت هایی که به واسط قرار گرفتن موس بر روی موقعیت مکانی خاص بر روی طراحی سایت شما انجام می گردد. زبان جاوا می تواند بر نمایش حرفه ای تر طراحی سایت شما بیفزاید و بر جذابیت طراحی سایت شما می افزاید که می تواند خواسته مطلوب افراد بسیاری باشد.

طراحی سایت دانلود
طراحی سایت دانلود
 
 
طراحی سایت دانلود از جمله سایت های پرترافیک می باشند که امکان دانلود و دریافت فایل های مختلف مانند فایل های صوتی ، فایل های ویدیویی ، فایل های اجرایی ، فایل های آموزشی ، نرم افزارهای مختلف و غیره را فراهم می آورد. طراحی سایت دانلود درآمدزایی بالایی را به واسط تبلیغات دیگر سایت ها بدست می آورد و می تواند به واسط بنرهای تبلیغاتی و نیز معرفی محصولات شرکت های نرم افزاری و نیز موسسات آموزشی می تواند درآمد بالایی را ایجاد نماید.
 
 
 
طراحی وب سایت دانلود
 
طراحی وب سایت دانلود می تواند دسته بندی مختلفی از انواع فایل های دانلودی که در بستر طراحی سایت خود دارد می تواند داشته باشد. کاربران به راحتی می تواند به دسته بندی مورد نظر خود وارد گردد و صفحه فایل دانلودی خود را پیدا نمایند. امکان جستجو نیز در طراحی سایت دانلود موجود می باشد که به کاربران این فرصت را می دهد که فایل مورد نظر خود را با سرعت بیشتری بیابند.
 
 
امکاناتی که در طراحی سایت دانلود درج شده است؟
 
در طراحی سایت دانلود امکاناتی همچون جستجو فایل های مختلف ، امکان دانلود فایل های صوتی ، تصویری ، ویدیویی ، فایل های اجرایی ، فایل های آموزشی ، فایل های پی دی اف ، متنی و غیره را قابل دانلود می نماید. همچنین امکان نظر گذاشتن و کامنت توسط کاربران می تواند امکان تبادل نظرات را برای کاربران ایجاد نماید و نیز حتی به رفع مشکلات هم بپردازند. کاربران می توانند سوالات خود را مورد پرسش قرار دهند و دیگر کاربران در خصوص رفع مشکل ، راهنمایی ها ونیز نظرات خود را بیان نمایند و نیز همچنین کاربران می تواند نظر خود را در خصوص فایل دانلودی درج نماید که این خود می تواند برای دیگر کاربران بسیار کمک کننده باشد.

2
شناسایی گونه‌ها / نژادهای گوناگون کبک (بخش دوم)
« آخرين ارسال توسط farmer سپتامبر 13, 2017, 11:45:14 am »


کبک سیاه

نام دیگر آن کبک «جنگلی سیاه» نام علمی آن Melanoperdix niger است. این گونه در سال 1829م توسط جانورشناس ایرلندی «نیکولاس ویگورز» شناسایی شد. این گونه یکی از کوچک ترین گونه های کبک است و اندازه آن در حدود 277 سانتی متر است. خاستگاه آن جنگل های استوایی و دشت های مالزی و برونئی و جزیره سوماترا در جنوب شرق آسیا است. این گونه در سنگاپور نیز وجود داشته اما امروزه در آن یافت نمی شود. کبک سیاه در لیست پرندگان در حال انقراض می باشد. کبک مذکور جزو پرندگان «مونو مورفیک» است یعنی رنگ پرهای نر با رنگ پرهای ماده متفاوت است به طوری که پرنده تر پر و بالی مشکی دارد  منقار آن سیاه رنگ است در حالی که پرنده ماده به رنگ بلوطی تیره با گلو و شکمی مایل به سفید می باشد و از لحاظ اندازه کمی پرنده نر کوچک تر است، به همین علت تعیین جنسیت آن به راحتی صورت می گیرد. پرنده ماده معمولاً در هر بار 5 تا 6 تخم می گذارد.

کبک جنگل روبیهو

نام علمی آن Xenoperdix obscurata است. این گونه در سال 2005م توسط دو تن از طبیعی دانان به نام های «ریوری بووی» و «جان فیجسا» شناسایی گردید. خاستگاه آن جنگل روبیهو در کشور تانزانیا است. اندازه آن در حدود 299 سانتیمتر است. پر و بال آن در ناحیه پشت تا دمگاه به رنگ بلوطی بوده و منقار و زیر گلو آن به رنگ سرخ است و سینه و شکم آن به رنگ سفید با لکه های مشکی و پاها زرد رنگ است. در حال حاضر این پرنده جزو پرندگان در حال انقراض به شمار می رود.

کبک شکم بلوطی

نام علمی آن Arborophila javanica است. این گونه در سال 1789م توسط طبیعی دان و گیاه شناس آلمانی «جان فردریک جملین» شناسایی گردید. نام های دیگر آن «کبک تپه ای شکم بلوطی» و «کبک تپه ای جاوه» می باشد. کبک کوچکی که اندازه آن در حدود 288 سانتیمتر است. رنگ تاج و پس سر پرنده قهوه ای و پاها قرمز و سینه خاکستری و بالها قهوه ای و رنگ پوست صورت سرخ رنگ و ماسک و گلو و منقار به رنگ سیاه است. شکم به رنگ قهوه ای و در وسط به رنگ سفید است. هر دو جنس نر و ماده به هم شبیه هستند. پرندگان نابالغ دارای صورتی متمایل به سفید بوده و منقار به رنگ قهوه ای سرخ فام است. خاستگاه آن کشور اندونزی است و این گونه در جنگل های کوهستانی شرق و غرب جزیره جاوه پراکنده است و ماده ها معمولاً در فصل تولید مثل چهار تخم می گذارند. این گونه جزو گونه های در معرض خطر انقراض قرار دارد.

کبک سی چوان

نام علمی آن Arborophila rufipectus است. این گونه در سال 1932م توسط طبیعی دانی به نام «بولتون» شناسایی گردید. خاستگاه آن فقط کشور  چین است و «سی چوان» نام استانی در مرکز چین است. این کبک جزو خانواده فازیانیده می باشد و گونه آن در معرض خطر انقراض است و امروزه دولت چین تلاش هایی برای حفظ نژاد آن انجام داده و این گونه در پارک طبیعی «لاجونشان» که دارای جنگل های کاج و آب و هوایی معتدل دارد حفاظت می شود.

کبک سینه بلوطی

نام علمی آن Arborophila mandellii است. این گونه در سال 1874م توسط شرق شناس انگلیسی «آلن اوکتاویان هوم» شناسایی گردید. خاستگاه  آن شرق کوه های هیمالیا و شمال براهماپوترا، بوتان، غرب بنگال ( فقط دارچلینگ) و ایالت های سیکیم و اروناچال پرادش در شمال شرق هندوستان و نپال و جنوب شرق تبت می باشد. این گونه با رنگ سینه بلوطی و رنگ خاکستری شکم مشخص می شود و شبیه کبک سینه قهوه ای است و تنها از لحاظ رنگ سر و سینه با آن اندکی تفاوت دارد. این گونه در معرض خطر است و تعداد کلی آن در حدود ده هزار قطعه برآورد می شود و در اثر تخریب جنگل ها امکان کاهش روزافزون این گونه وجود دارد. در حال حاضر سه منطقه حمایت شده برای حفاظت آن در نظر گرفته شده است که یکی از این مناطق پارک ملی «سینگالیا» در شرق بنگال می باشد.

کبک جنگلی یوزونگوا

نام دیگر آن «کبک یوزونگوا» بوده و نام علمی آن Xenoperdix udzungwensis است. این گونه در سال 1994م توسط طبیعی دانی به نام «جان  فیجسا» شناسایی گردید. خاستگاه آن جنگل یوزونگوا در کشور تانزانیا بوده و به علت شباهت به کبک روبیهو، قبلاً زیرگونه ای از آن شمرده می شد ولی امروزه به عنوان گونه مستقل نام برده می شود. پر و بال آن در ناحیه پشت تا دمگاه به رنگ بلوطی تیره بوده و سر و منقار و زیر گلو آن به رنگ سرخ است و سینه و شکم آن به رنگ سفید با لکه های مشکی و پاها زرد رنگ است. اندازه آن 29 سانتیمتر است. هر دو جنس نر و ماده شبیه به هم هستند. در حال حاضر این پرنده جزو پرندگان در حال انقراض به شمار می رود.

کبک تپه ای

نام علمی آن Arborophila torqueola است. این گونه در سال 1826م توسط طبیعی دان فرانسوی «آشیل والانسینس» شناسایی گردید. خاستگاه آن کشورهای بوتان، چین، هندوستان، میانمار،  نپال و ویتنام است و در جنگل ها و کوهستان های استوایی و نیمه استوایی زندگی می کند. پرنده نر اندکی با پرنده ماده تفاوت دارد به طوری که پرنده نر یک خط نارنجی رنگ بر روی سر داشته و و منقار آن به رنگ مشکی است و دور چشم ها قرمز و پشت چشم لکه ای نارنجی رنگ دارد که این مشخصات در پرنده ماده دیده نمی شود ولی رنگ سایر اجزای بدن در هر دو پرنده نر و ماده مشابه است. کبک تپه ای معمولاً به صورت گله های ده تایی دیده می شود. پرنده ماده در هر بار 3 تا 5 تخم می گذارد و به مدت 24 روز بر روی تخم می خوابد.

کبک تپه ای آنام

نام دیگر آن کبک ویتنامی است و نام علمی آن Arborophila merlini است. این گونه در سال 1924م توسط «دلاکور و جابولی» شناسایی گردید. جزو جنس «آربروفیلا» است. برخی این گونه را زیر گونه ای از «کبک سینه صدفی» می دانند. این گونه در جنگل های منطقه آنام در کشور ویتنام زندگی می کند. اندازه بدن آن 299 سانتیمتر است و پرنده ماده کمی کوچکتر از پرنده نر می باشد و وزن پرنده نر در حدود 290 گرم و وزن پرنده ماده در حدود 250 گرم است. این گونه در معرض خطر انقراض قرار دارد و تنها در دو منطقه کوچک در آنام یافت می شود.

کبک طوقی سفید

نام علمی آن Arborophila gingica است. این گونه در سال 1789م توسط طبیعی دان و گیاه شناس آلمانی «جان فردریک جملین» شناسایی گردید. جزو خانواده فازیانیده است. این گونه فقط در  کشور چین یافت می شود و در مناطق حفاظت شده در جنگل های نواحی استوایی و نیمه استوایی وجود دارد و جزو گونه های در معرض خطر انقراض می باشند.

کبک تایوان

نام علمی آن Arborophila crudigularis است. این گونه در سال 1864م توسط طبیعی دان انگلیسی «روبرت سوین هو» شناسایی گردید. جزو خانواده فازیانیده است و فقط در کشور تایوان وجود  دارد و در جنگل های حفاظت شده نگهداری می شود و جزو گونه های در معرض انقراض می باشد.

کبک هاینان

نام علمی آن Arborophila ardens است. این گونه در سال 1892م توسط «ستیان» شناسایی گردید. جزو خانواده فازیانیده است و خاستگاه آن جزایر «هاینان» و چین است و در جنگل های  حفاظت شده در مناطق استوایی و نیمه استوایی زندگی می کند و جزو نژادهای در معرض انقراض قرار دارد.

کبک گلو قهوه ای

نام علمی آن Arborophila rufogularis است. این گونه در سال 1850م توسط طبیعی دان انگلیسی «ادوارد بلیت» شناسایی گردید. جزو خانواده فازیانیده می باشد. در کشورهای بنگلادش، بوتان،  چین، هندوستان، لائوس، میانمار، نپال، تایلند و ویتنام دیده می شود. این گونه در جنگل ها و زمین های کم ارتفاع استوایی و نیمه استوایی و همچنین در برخی از جنگل های کوهستانی این مناطق زندگی می کند.

کبک جنگلی کاکلی

نام علمی آن Rollulus rouloul است. این گونه در سال 1786م توسط طبیعی­دان و فیزیک­دان ایتالیایی «جیووانی اسکوپولی» شناسایی گردید. نام دیگر آن «کبک کاکلی»، «کبک جنگلی سبز»،  «کبک جنگلی کاکلی سرخ» است. این گونه تنها عضو جنس «رولولوس» می باشد. کبکی با جثه کوچک است که در مناطق کم ارتفاع بارانی در جنوب برمه، جنوب تایلند، مالزی، جزیره سوماترا و برونئی زندگی می کند. لانه خود را بر روی زمین و لابه لای برگ درختان می سازد و در آن شش تخم سفید رنگ می گذارد که پس از هجده روز جوجه ها از تخم بیرون می آیند. اندازه بدن آن در حدود 25 سانتیمتر است و نرها کمی بزرگتر از ماده ها می باشند. هر دو جنس لکه پوستی سرخ رنگ اطراف چشم را داشته و پاها به رنگ قرمز بوده و فاقد زائده مهمیز مانند می باشند. پرنده نر در قسمت فوقانی بدن به رنگ سبز متالیک و در قسمت پایینی بدن به رنگ آبی است. بالها به رنگ قهوه ای است. سر دارای کاکلی بلند به رنگ سرخ است. پرنده ماده در قسمت فوقانی بدن به رنگ سبز روشن است و بال ها به رنگ خاکستری است و کاکل ندارد. منقار در هر دو پرنده نر و ماده به رنگ تیره است. این پرنده هنگامی که احساس خطر کند ترجیح می دهد بدود و در صورت لزوم می تواند مسافت کوتاهی پرواز کند. امروزه به علت از بین رفتن سریع جنگل ها، این گونه نیز در معرض خطر انقراض قرار دارد.

کبک صخره ای

نام علمی آن Ptilopachus petrosus است. این گونه در سال 1789م توسط طبیعی دان آلمانی «جان فردریک جملین» شناسایی گردید. بزرگی آن در دوران بلوغ به 333 سانتیمتر می رسد نرها کمی از ماده ها بزرگ تر و شبیه به هم هستند. از لحاظ سر و گردن شبیه به کبک ایرانی هستند. خاستگاه آن در وسط آفریقا از ساحل غربی تا کنیا است. این گونه تنها عضو جنس «پتیلوباخوس» می باشد. این گونه در زبان انگلیسی با گونه کبک کوهی تشابه اسمی دارد و هنگام ترجمه نام آن به زبان های آلمانی و هلندی و فرانسوی ممکن است که بین این دو گونه خلط شود. اندازه بدن آن بین 20 تا 25 سانتیمتر است. بالاتنه هر دو جنس نر و ماده به رنگ قهوه ای شکلاتی است و سر و گردن و سینه پرنده به رنگ قهوه ای است در پرنده نر سینه و شکم به رنگ کرم پرتقالی و در پرنده ماده به رنگ کرم روشن است. رنگ پوسته تخم صورتی روشن است و پرنده نر در خوابیدن روی تخم و نگهداری از جوجه ها نقشی مهم و اساسی دارد. در سال 2000م این گونه به ایالات متحده آمریکا و اروپا وارد شد تا در باغ وحش ها و باغ پرندگان به نمایش درآید. این گونه در لیست پرندگان در معرض خطر انقراض قرار دارد.

کبک گونه سفید

نام علمی آن Arborophila atrogularis است. این گونه در سال 1850م توسط طبیعی دان انگلیسی «ادوارد بلیت» شناسایی گردید. جزو خانواده «فازیانیده» می باشد. این گونه در کشورهای  بنگلادش، هندوستان و چین وجود دارد و در جنگل ها و کوهستان های مناطق استوایی و نیمه استوایی زندگی می کند و گونه آن در معرض خطر انقراض می باشد.

کبک تپه ای صورت سفید

نام علمی آن Arborophila orientalis است. این گونه در سال 1821م توسط طبیعی دان و فیزیک دان آمریکایی «توماس هورسفیلد» شناسایی گردید. جزو خانواده فازیانیده می باشد. این گونه  فقط در کشور اندونزی وجود دارد و در جنگل های استوایی و نیمه استوایی آن کشور زندگی می کند و جزو گونه های در معرض خطر انقراض می باشد.

کبک پشت صاف

نام علمی آن Arborophila brunneopectus است. این گونه در سال 1855م توسط طبیعی دان انگلیسی «ادوارد بلیت» شناسایی گردید. جزو خانواده فازیانیده می باشد. خاستگاه آن کشورهای  کامبوج، چین، لائوس، میانمار، تایلند و ویتنام است و در زمین های کم ارتفاع و جنگل های مناطق استوایی و نیمه استوایی زندگی می کند.

کبک گردن پرتقالی

نام علمی آن Arborophila davidi است. این گونه در سال 1927م توسط شرق شناس آمریکایی «جان تئودور دلاکور» شناسایی گردید. جزو خانواده فازیانیده است و در شرق کامبوج و در جنوب  ویتنام و در طول مرزهای بین کامبوج و ویتنام زندگی می کند. زیستگاه آن جنگل های استوایی و نیمه استوایی است و جزو نژادهای در معرض خطر انقراض می باشد.

کبک سر بلوطی

نام علمی آن Arborophila cambodiana است. این گونه در سال 1928م توسط «دلاکور و جابولی» شناسایی گردید. جزو خانواده «فازیانیده» است و خاستگاه آن کشورهای کامبوج و تایلند است  و در جنگل های استوایی و نیمه استوایی کم ارتفاع و همچنین در جنگل های استوایی کوهستانی زندگی می کند.

کبک سینه سرخ

نام علمی آن Arborophila hyperythra است. این گونه در سال 1879م توسط جانور شناس انگلیسی «ریچارد شارپ» شناسایی گردید. جزو خانواده «فازیانیده» است و خاستگاه آن کشورهای  مالزی و اندونزی است و در جنگل های استوایی و نیمه استوایی کم ارتفاع و همچنین در جنگل های استوایی کوهستانی زندگی می کند.

کبک منقار سرخ

نام علمی آن Arborophila rubrirostris است. این گونه در سال 1879م توسط جانور شناس ایتالیایی «توماس سالوادوری» شناسایی گردید. جزو خانواده فازیانیده است. فقط در کشور اندونزی  وجود دارد و در جنگل های استوایی زندگی می کند.

کبک طوقی بلوطی

نام علمی آن Arborophila charltonii است. این گونه در سال 1845م توسط طبیعی دان انگلیسی «توماس کمپل ایتون» شناسایی گردید. این گونه در جنگل های کم ارتفاع استوایی در کشورهای  اندونزی، مالزی، میانمار، تایلند و ویتنام زندگی می کند. این گونه در معرض خطر انقراض می باشد.

کبک سینه صدفی

نام علمی آن Arborophila chloropus است. این گونه در سال 1859م توسط جانور شناس انگلیسی «ادوارد بلیت» شناسایی گردید. این گونه در کشورهای کامبوج، چین، لائوس، میانمار، تایلند و  ویتنام وجود دارد.

کبک تپه­ ای سینه خاکستری

نام علمی آن Arborophila sumatrana است. این گونه در سال 1891م توسط جانور شناس انگلیسی «ویلیام اوگیل وی گرانت» شناسایی گردید. این گونه در جنگل ها و کوهستان های استوایی و  نیمه استوایی در مالزی و اندونزی زندگی می کند.

کبک بامبوی چینی

نام علمی آن Bambusicola thoracicus است. این گونه در سال 1815م توسط طبیعی دان هلندی «کونراد جاکوب تیمینک» شناسایی  گردید. این گونه جثه ای کوچک دارد و خاستگاه آن شرق سرزمین چین و تایوان است و اخیراً با موفقیت وارد ژاپن شده است. این گونه به همراه گونه «کبک بامبوی کوهستان» جزو جنس «بامبوسیکولا» می باشد. کبک بامبوی چینی از سایر گونه های کبک کوچک تر است و پرنده نر کمی بزرگ تر از پرنده ماده می باشد. سینه و پشت پرنده به رنگ سیاه و بلوطی و کرمی رنگ است و لکه های سیاهی بر روی بال ها دارد. صورت و گلوی پرنده به رنگ قهوه ای بوده و بالای چشم ها به رنگ خاکستری است. این گونه در جنگل های گرم و مرطوب و در اطراف چمنزارها زندگی می کند و بر خلاف نامش ارتباطی به بامبو ندارد. این گونه تا مدت ها در سرزمین چین نگهداری می شد تا این که عاقبت در سال 1919م به کشور ژاپن راه یافت و بعد از آن وارد جزایر هاوایی شد. نسل این گونه کبک در جزیره هنگ کنگ کاملاً منقرض شد و تلاش های انجام شده در راستای احیای مجدد آن در جزیره نتیجه زیادی در بر نداشته است.

کبک فری جینوس

نام علمی آن Caloperdix oculeus است. این گونه در سال 1815م توسط جانور شناسی هلندی «کونراد جاکوب تیمینک» شناسایی گردید.  این گونه جزو جنس کالوپردیکس است و در جنگل های استوایی و نیمه استوایی کشورهای اندونزی، مالزی، میانمار و تایلند زندگی می کند. این گونه در معرض خطر انقراض قرار دارد.

کبک سر زرشکی

نام علمی آن Haematortyx sanguiniceps است. این گونه در سال 1879م توسط جانور شناس انگلیسی «ریچارد شارپ» شناسایی گردید. این گونه در جنگل های استوایی و نیمه استوایی مالزی  و اندونزی زندگی می کند.

کبک بامبوی کوهستان

نام علمی آن Bambusicola fytchii است. این گونه در سال 1871م توسط جانور شناس انگلیسی «جان اندرسون» شناسایی گردید. این گونه در کشورهای بنگلادش، چین، هند، میانمار، تایلند و  ویتنام وجود دارد.

کبک دری

نام علمی آن Tetraogallus caspius است. خاستگاه آن شرق ترکیه، ارمنستان، افغانستان و منطقه وسیعی از دامنه های سلسله جبال البرز در  شمال ایران است. جثه ای بزرگ به رنگ خاکستری نخودی دارد. پرهای پروازش سفید رنگ است و غالباً در مناطق بسیار مرتفع کوهستانی که ارتفاع آن در حدود 1800 تا 3000 متر است، زندگی می کند. اندازه بدن پرنده نر 58 سانتیمتر و پرنده ماده 55 سانتیمتر است. رنگ شکم تیره و در انتها قرمز کمرنگ به نظر می آید. در پهلوها رگه های طولی پهن به رنگ دارچینی دیده می شود که لابه لای آن ها خاکستری است. دو سوم طول شاه پرهای نخستین و ثانوی بال از سمت قاعده سفید رنگ است که هنگام پرواز در زیر بال به صورت نوار پهن و مشخصی دیده می شود. طرح خاص صورتش که شامل نوار چشمی و گلوی سفید، تارک خاکستری و خط خاکستری پررنگ کنار گردن است از فاصله نزدیک قابل مشاهده می­باشد. تفاوت پرنده ماده با نر در این است که در پرنده ماده تضاد نقش و نگار صورت کمتر است ضمناً پرنده ماده کوچک تر، کم رنگ و تاج و گلو نخودی تر است. پرنده نر در پا سیخک یا مهمیز دارد. گونه ای که در جنوب غربی ایران دیده می شود به رنگ خاکستری روشن یا نخودی است. این پرنده بسیار خجالتی و محتاط بوده و نزدیک شدن به آن بسیار دشوار است. از تماشاگر فرار کرده و با احساس خطر بیشتر، به سرعت بالای کوهستان پرواز می کند. به اندازه سایر ماکیان ها اجتماعی نیست و معمولاً جفت جفت دیده می شود.

کبک دری به دو گونه قفقازی (ارمنی) و خزری (مازندرانی) وجود دارد. این پرنده در پرتگاه های با شیب تند، کوهستان های صخره ای و قلل مرتفع با گیاهان اندک و پراکنده، به سر برده و در میان سنگ ها و اغلب در لبه ی صخره های مرتفع آشیانه می سازد. در ایران بومی و نسبتاً فراوان است. در سال های اخیر جمعیت آن به شدت کاهش یافته و شکار آن ممنوع است.

کبک دری از پرندگان بومی ایران است، در گذشته این پرنده بسیار زیبای ایرانی نسبتاً فراوان بوده و اما در حال حاضر این پرنده از گونه هایی است که در معرض خطر انقراض نسل قرار دارد. لذا میتوان جهت جلویری از انقراض و حفظ این پرنده نسبت به تکثیر آن به روش مصنوعی و با دستگاه جوجه کشی اقدام کرد. در قدیم در قره داغ به وفور یافت می شد اما امروزه فقط در ارتفاعات بلند کوه های قوشا داغ، هشتسر و غیره یافت می شود. این پرنده در لابه لای صخره ها لانه ساخته و در هر بار 6 تا 99 تخم می گذارد. رنگ پوسته تخم سبز روشن است.

کبک سه چینی

نام علمی آن Tetraophasis szechenyii است. نام دیگر آن «کبک گلو زرد» است. خاستگاه این کبک منطقه «سی چوان» و «کانزی» در کشور چین است و در کشور هندوستان نیز وجود دارد و در  مناطق کوهستانی و دامنه های صخره ای زندگی می کند.
3
شناسایی گونه‌ها / شناسایی پرنده
« آخرين ارسال توسط فاطمه بانو سپتامبر 09, 2017, 01:59:30 pm »
نام این پرنده چیست؟
4
دیدگاه ها ، مقالات و نوشته ها / طراحی سایت حرفه ای با وردپرس
« آخرين ارسال توسط sitecode سپتامبر 05, 2017, 01:54:00 am »
طراحی سایت حرفه ای با وردپرس
طراحی سایت حرفه ای با وردپرس
طراحی سایت حرفه ای با وردپرس
طراحی سایت حرفه ای با وردپرس که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که قابلیت ها و امکانات بسیاری را در بستر طراحی سایت برای شما ایجاد می نماید و می توانید بسته به نوع طراحی سایتی که مد نظر دارید طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت درج آگهی و دیگر انواع طراحی سایت را ایجاد نمایید.

طراحی وب سایت وردپرس حرفه ای
طراحی وب سایت وردپرس حرفه ای می تواند با اجرا نمودن گرافیک حرفه ای که در آن تصاویر زیبا درج شده است همراه گردد و نیز همچنین با افزودن قابلیت ها و امکانات متعدد می توانید بر حرفه ای بودن طراحی سایت خود بیفزایید. در طراحی سایت وردپرس می توانید افزونه ها و پلاگین های متعددی را به راحتی در طراحی سایت خود نصب نمایید. اینکه می خواهید طراحی سایت آگهی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت گالری و دیگر انواع طراحی سایت را داشته باشید تماما به نیازهایی که شما از طراحی سایت خود تعریف نموده اید وابسته می باشد.

چرا طراحی سایت وردپرس
سیستم مدیریت محتوای وردپرس اغلب مورد پسند کاربران قرار می گیرد و می توانند به راحتی صفحات جدید ، برگه ها و نیز منوها را در بستر طراحی سایت ایجاد نمایند در واقع با دانش اندکی از کامپیوتر نیز می تواند با مدیریت وردپرس کار نمود و در مقابل دیگر سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا راحتی کاربر بیشتری را دارا می باشد. همچنینی این موضوع که طراحی سایت با وردپرس بسیاری از المان های اولیه سئو سایت را در خود گنجانده است و همین امر موجب می گردد که بتوانید ترافیک بیشتری را از سمت موتورهای جستجو بتوانید دریافت نمایید.طراحی سایت خبرگزاری
طراحی سایت خبرگزاریطراحی سایت خبرگزاری امروزه از جمله سایت های پرترافیک می باشد که درآمدزایی بالایی را برای سایت های خبری به دنبال دارد. طراحی وب سایت خبرگزاری انتشار خبر را به صورت روزانه و در حجم بالا خواهد داشت و همین امر می تواند عاملی در جذب ترافیک بالا به سمت سایت شما باشد. طراحی سایت خبرگزاری به واسط سیستم های مدیریت محتوای وردپرس ، جوملا و یا سیستم مدیریت محتوای اختصاصی می تواند طراحی گردد. طراحی سایت خبرگزاری حرفه ای می تواند عاملی در قدرتمندی بیشتر طراحی سایت خبری شما گردد.


طراحی وب سایت خبرگزاری

طراحی سایت خبرگزاری خبرهای خود را می تواند در فرمت متن ، تصویر ، فایل مولتی مدیا داشته باشد که خود می تواند عاملی در جذب ترافیک بیشتر باشد زیرا که تصاویر و یا فایل ویدیویی می تواند خود بیان کننده ای از خبر شما باشد. درج خبرهای ویدیویی امروزه با استقبال توسط کاربران سایت های خبری رو به رو می شود و ترافیک بالایی از کاربران را به سمت خود جلب می نماید. طراحی وب سایت خبرگزاری می تواند سیستم ار اس اس را نیز در خود گنجانده باشد که خود می تواند موجب انتشار خودکار خبر در دیگر طراحی سایت های خبری که فید خبری و ار اس اس را می خوانند منجر گردد.امکانات در طراحی سایت خبری


طراحی سایت خبری امکاناتی همچون اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ، وجود سیستم ار اس اس ، امکان درج بنرهای تبلیغاتی و فضای مناسب برای درج بنر ، امکان درج فایل های مولتی مدیا ، امکان ارسال فایل ها در فرمت ورد ، تصویر ، ویدیو و غیره توسط کاربران مواردی می باشند که می تواند طراحی سایت خبرگزاری شما را حرفه ای نماید.

5
دیدگاه ها ، مقالات و نوشته ها / طراحی سایت خبرگزاری
« آخرين ارسال توسط sitecode سپتامبر 02, 2017, 09:48:08 pm »
طراحی سایت خبرگزاری
طراحی سایت خبرگزاریطراحی سایت  خبرگزاری
طراحی سایت  خبرگزاری برای سایت های خبری که به درج خبر به صورت روزانه اقدام می نمایند معنا می یابد و می تواند ترافیک بالایی را به منظور خواندن خبرها به سمت خود جلب نماید. طراحی سایت خبرگزاری و خبری را می توان در بستر سیستم های مدیریت محتوای متعدد مانند جوملا ، وردپرس و یا سیستم های مدیرتی محتوا که به صورت اختصاصی در جهت طراحی سایت خبری استفاده می شود عنوان کرد.


طراحی وب سایت خبرگزاری
طراحی وب سایت خبرگزاری قابلیت درج خبرها و نیز سیستم ار اس اس را در خود گنجانده است که موجب می گردد خبرهای منتشر شده در دیگر طراحی سایت های خبری ار اس اس خوان درج گردد. طراحی سایت خبرگزاری امروزه از جمله سایت های پردرآمد می باشد که درآمدزایی بالایی را برای مالکان طراحی سایت به دنبال دارد.

امکانات در طراحی سایت خبرگزاری
طراحی سایت خبرگزاری امکان درج خبر ، امکان درج فابل های مولتی مدیا مانند عکس ، ویدیو و غیره را فراهم می نماید. طراحی سایت خبرگزاری و طراحی سایت خبری به واسط سیستم ار اس اس به سرعت و ظرف مدت چند دقیقه می تواند خبر را در دیگر سایت ها که با عنوان طراحی سایت ار اس اس عنوان می شود درج گردد. درج بنرهای تبلیغاتی از بسترهای کسب درآمد برای طرای سایت های خبرگزاری می باشد علاوه بر بنر ، درج رپرتاژ آگهی ها و درج خبر نیز از دیگر مواردی هستند که درآمدهای بالایی را برای طراحی سایت خبرگزاری فراهم می نماید. امروزه طراحی سایت های خبرگزاری به واسط ترافیک بالایی که در خود می گنجانند درآمدزایی بالایی را برای مالکان طراحی سایت خبرگزاری به دنبال می آورد.


طراحی سایت املاک
طراحی سایت املاکطراحی سایت املاک امروزه از سایت های پر ترافیک می باشند که حتی ترافیکی را از کاربران از دیگر کشورها را خواهید دید زیرا که می تواند اطلاعاتی را در خصوص انواع ملک در دیگر کشورها را فراهم نماید. طراحی سایت املاک در دسته بندی های خود انواع املاک مانند آپارتمان ، خانه ، مغازه ، باغ ئو غیره را می تواند درج نماید و ویژگی های مختلف مانند قیمت ، متراژ ، منطقه و دیگر ویژگی هایی که می تواند در زمان خرید تاثیر گذار باشد را درج نمایید. همچنین می توانید تصاویری از ملک را نیز درج نمایید که خود می تواند در زمان خرید ملک اثرگذار باشد.

طراحی وب سایت املاک
طراحی وب سایت املاک می تواند در خود امکان جستجو را درج نماید که به واسط آن نمایشی از املاک را متناسب با ویژگی هایی که مورد نیاز شما می باشد را انتخاب نمایید. وجود امکان جستجو در طراحی سایت املاک در جهت راحتی بیشتر کاربران می باشد تا آگهی هایی که مشاهده می نمایند متناسب با آنچه آنها در نظر دارند باشد. امروزه طراحی سایت املاک ترافیک های بالایی را برای خود جذب نموده اند و کاربران بسیاری به واسط طراحی سایت املاک به فروشنده ملک و املاک ارتباط برقرار می نمایند و بهترین خریدار را برای ملک خود می یابند. در واقع طراحی سایت املاک موجب راحتی کاربران در ارائه اگهی های بیشتر خواهد شد که مشتریان بیشتری را در اختیار قرار می دهد.

امکانات در طراحی سایت املاک
در طراحی سایت املاک می توانید امکاناتی همچون جستجو ، امکان درج آگهی توسط کاربران ، امکان مشاهده سه بعدی از خانه تمامی مواردی هستند که موجب می گردد طراحی سایت املاک شما ترافیک بیشتری را در خود گنجانند و این ترافیک می تواند درآمدزایی را برای مالک طراحی سایت املاک داشته باشد و همچنین در جهت راضیتمندی بیشتری را برای کاربران سایت داشته باشد زیرا که خریدار با مبلغی که دارد تعداد آگهی های بیشتری را در اختیار خواهد داشت که قدرت خرید را بیشتر می نماید.

6
شناسایی گونه‌ها / پاسخ : کرکره برقی
« آخرين ارسال توسط foroghkafi سپتامبر 02, 2017, 04:15:58 pm »
برای خرید http://www.lahzeakhar.com/ و همچنین تور های داخلی و خارجی به لینک اشاره شده بروید و تور مورد نظر خود را از معتبر ترین آژانس ها خریداری نمایید
7
دیدگاه ها ، مقالات و نوشته ها / طراحی سایت تجاری
« آخرين ارسال توسط sitecode اوت 28, 2017, 10:01:53 pm »
طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری
طراحی سایت تجاری برای کسب وکارها و مشاغلی که در زمینه تجارت داخلی و یا خارجی فعالیت دارند می تواند پل ارتباطی برای گسترش سطح کاری محسوب گردد. طراحی وب سایت تجاری و تجاری امروزه توانسته است موجب گردد که کسب وکارها در سطح محدوده وسیع تری به فعالیت بپردازند.

طراحی وب سایت تجاری

طراحی وب سایت تجاری در ابتدا در تعیین تعداد زبان ها و چند زبانه بودن طراحی سایت شما می باشد اگر می خواهید مشتریانی در دیگر زبان ها مانند انگلیسی و غیره داشته باشید در این صورت می توانید منو و صفحات خود را در دیگر زبان ها فراهم نمایید تا کاربران و مشتریان در دیگر زبان ها بتوانند محتوای موجود در سایت شما را بخوانند و این امر بتواند به جذب مشتری در دیگر زبان ها برای شما تبدیل گردد.

امکانات در طراحی سایت خبرگزاری

در طراحی سایت تجاری می تواند علاوه بر چند زبانه بودن سایت خود ، اقدامات دیگری همچون درج کاتالوگ از محصولات و خدمات شما و نیز نحوه ایجاد ارتباط مشتریان با شما را داشته باشید. هدف از طراحی سایت تجاری جذب مشتری از محیط اینترنت و انجام بازاریابی اینترنتی می باشد و همچنین اینکه می توانید به واسط معرفی نمودن نام سایت خود ، اطلاعات در اختیار محصولات و خدمات خود در اختیار مشتریان قرار دهید. وجود پل ارتباطی قوی تر می تواند عاملی در جذب اعتماد بیشتر مشتری با کسب وکار شما باشد و طراحی سایت تجاری از عواملی است که می تواند ارتباط قوی تری را میان مشتری و مالک کسب وکار ایجاد نماید. درج نمودن کاتالوگ ، قیمت محصولات ، شماره تماس با واحدهای مختلف تماما مواردی هستند که در بستر طراحی سایت تجاری می تواند ایجاد گردد.طراحی سایت ثبت دامنهطراحی سایت ثبت دامنه و دامین برای افرادی که می خواهند اقدام به طراحی سایت نمایند مورد نیاز می گردد و به عنوان اولین گام تعریف می گردد. در بستر طراحی سایت ثبت دامنه افراد می توانند در خصوص آزاد بودن دامنه چک نمایند و پس از آن در خصوص خرید دامنه اقدام نمایند. خریدا دامنه بسته به نوع پسوند آن می تواند با هزینه و قیمتی متفاوت همراه باشد و می توانید در پنل کاربری خود مبلغ مربوطه را پرداخت نمایید تا مالکین دامنه به نام شما گرفته شود.

طراحی وب سایت ثبت دامنه
طراحی وب سایت ثبت دامنه

طراحی وب سایت ثبت دامنه به کاربران فرصت ساخت پنل کاربری را می دهد تا به راحتی بتوانند دامنه های مورد نیاز خود را خریداری نمایند و نیز همچنین در خصوص خرید هاست و یا سرور نیز اقدام نمایند. طراحی وب سایت ثبت دامنه می تواند ترافیک بالایی از کاربران را به منظور خرید دامنه و هاست در خود جمع نماید که این می تواند درآمدزایی بالایی را برای شما داشته باشد. پیاده سازی اصول سئو سایت می تواند عامل و فاکتوری در جذب مشتریان بیشتر به سمت طراحی سایت ثبت دامنه شما گردد. به منظور طراحی سایت ثبت دامنه می تواند از سیستم مدیریتی whcm استفاده نمایید که در پنل خود تمامی فعالیت ها و اقاماتی که مربوط به هاستیگ می شود را در خود دارد. فعالیت هایی همچون خرید دامنه ، خرید هاست ، خرید سرور ، تمدید دامنه ، تغییر DNS تغییر رمز ورود به هاست ، مدیریت هاست ، ارتقای هاست خود، پرداخت برای ارتقای هاست ، بکاپ گیری و غیره را فراهم می آورد.

طراحی سایت ثبت دامنه چه قابلیت هایی دارد؟

طراحی سایت ثبت دامنه به واسط سیستم مدیریت WHCM تمامی امکانات مدیریتی را برای شما فراهم می نماید و شما می توانید تمامی اقداماتی که برای هاستیگ مورد نیاز دارید را به انجام برسانید و به کاربران نیز این فرصت را دهید که عملیاتی که مربوط به هاستیگ می باشد مانند خرید دامنه ، خرید هاست ، خرید سروو و غیره را خود به انجام رسانند.
8
برای http://www.lahzeakhar.com و همچنین تور های داخلی و خارجی به لینک اشاره شده بروید و تور مورد نظرتان را از آژانس های معتبر خریداری نمایید.
9
دیدگاه ها ، مقالات و نوشته ها / طراحی سایت دانشگاه
« آخرين ارسال توسط sitecode اوت 26, 2017, 04:25:21 pm »
طراحی سایت دانشگاه
طراحی سایت دانشگاه


طراحی سایت دانشگاه
طراحی سایت دانشگاه و نیز موسسات آموزشی امروزه به عنوان آیتمی ضروری در سیستم آموزشی تعریف شده است بگونه ای که تمامی دانشگاه ها و نهادهای آموزشی طراحی سایت را مورد اجرا درآورده اند. اطلاع رسانی در خصوص کلاس ها ، زمان ثبت نام و دگیر اطلاعات که مورد نیاز دانشجویان است تماما در بستر طراحی سایت دانشگاه به موقع می تواند در اختیار و در دسترس دانشجویان قرار گیرد.
طراحی وب سایت دانشگاه
طراحی وب سایت دانشگاه در منو و صفحات خود می تواند دسته بندی از رشته های تحصیلی مختلف داشته باشد و در این گروه بندی تمامی اطلاعات و اطلاع رسانی ها که مورد نیاز دانشجویان قرار می گیرد را می توانید درج نمایید. طراحی سایت دانشگاه برای تمامی دانشجویان می تواند پروفایلی ایجاد نماید تا تمامی اطلاعات آنها مانند تعداد واحدهای اخذ شده ، تعداد واحدهایی که مانده است و نیز همچنین اطلاعاتی در خصوص استادای که درس های ارائه می نمایند و نیز روزهایی که برای دروس کلاس گذاشته می و ساعت آنها تمامی می تواند در پروفایل دانشجویان درج گردد.

امکانات در طراحی سایت دانشگاه
ایجاد پروفایل شخصی برای کاربران ویژه ای خاصی می باشد که در طراحی سایت دانشگاه می بایست درج گردد تا افراد اطلاعات جامعی در خصوص واحدهای آموزشی که پیش رو دارند و نیز واحدهایی که گذرانده اند داشته باشند. معرفی منابع و نیز ارتباط با استادید و نیز همچنین برگزاری کلاس های آنلاین که در بستر طراحی سایت دانشجو ایجاد می گردد از ویژگی های جالبی می باشد که در بستر طراحی سایت ایجاد می گردد و مفهوم آموزش مجازی و دانشگاه مجازی را مطرح نموده است. امروزه دانشگاه های مجازی متعددی موجود می باشد که در سطح آموزشی نیز کیفیت آموزشی بالایی دارند.

طراحی سایت با جوملا
 طراحی سایت با جوملا

 
طراحی سایت با جوملا با نصب هسته جوملا و نیز بارگذاری پوسته جوملا طراحی می گردد و می تواند طراحی سایت فروشگاه ، طراحی سایت آگهی ، طراحی سایت نیازمندی و دیگر انواع طراحی سایت را برای شما ایجاد نماید. طراحی سایت جوملا با کاربری آسان به منظور مدیریت وب سایت موجود می گردد و این فرصت را ایجاد می نماید که به راحتی صفحات جدید را ایجاد نمایند و نیز منوهای مورد نظر خود را ایجاد نمایند. جوملا و وردپرس از جمله سیستم های مدیریت محتوای پرکاربرد می باشد و این آیتم به شما شانس را می دهد که مشکلات و باگ هایی که موجود می باشد را به آسانی رفع نمایید.
 
 
طراحی وب سایت جوملا
 
 
طراحی وب سایت جوملا قالب های متعددی دارند که می توانید بسته به سلیقه خود طراحی قالب مورد نظر خود را انتخاب نمایید. با نصب افزونه ها و پلاگین های متعدد می توانید طراحی سایت جوملا خود را با قابلیت های متعددی همراه نمایید. به واسط افزونه ها می توانید قابلیت های متعددی را در طراحی سایت خود پیاده سازی نمایید که نمایی حرفه ای تر را از طراحی سایت خواهید داشت. طراحی سایت جوملا و نیز افزونه های جوملا متعدد می باشد و می توانید بسیاری از امکانات و قابلیت هایی که در ذهن دارید را در طراحی سایت جوملا خود پیاده سازی نمایید.
 
 
امکانات طراحی سایت جوملا
 
امکاناتی که در طراحی سایت جوملا پیاده سازی می گردد بسته به قابلیت هایی که مد نظر شما است می باشد. می توانید یک طراحی سایت فروشگاهی ایجاد نمایید و نیز قابلیت های متعدد را به واسط افزونه ها در طراحی سایت خود پیاده سازی نمایید. در کنار قابلیت ها می توانید زیبایی طراحی سایت خود و نیز اصول سئو سایت را نیز مد نظر داشته باشید که موجب هدایت ترافیک به سمت سایت می شود و درآمدزایی را برای سایت شما به دنبال دارد.
 

10
در دنیای امروزی که اینترنت به‌عنوان بخش اصلی و مهم تلقی می‌شود استفاده از فن و روش های بازاریابی سنتی سودی برای صاحبان کسب‌وکار نخواهد داشت. بهره‌گیری از دنیای تجارت الکترونیک و طراحي وب سايت برای مشاغل بسیار مهم و پراهمیت است. کلان‌شهرهایی مانند تبریز نیز با داشتن صنایع و کارخانه‌های مختلف نیاز گسترده‌ای به راه‌اندازی سایت برای کسب‌وکارشان دارند.
در رابطه با این موضوع می‌توان به شرکت‌های آریان جام، سفير اسکاي، فوم برتر ایرانیان اشاره کرد. این شرکت‌ها به‌عنوان فعالان عرصه شیشه بالکن، آسمان مجازي و فوم پلی اتیلن با طراحی وب‌سایت اقدام به تأسیس شعبه‌ای دیگر از کسب‌وکارهایشان در دنیای اینترنت کرده‌اند. آریان جام به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان شیشه بالکن در ایران و تبریز با وب‌سایت خود کمک زیادی به معرفی برند خودکرده است. سایت آریان جام با طراحی مناسب و رابط کاربری خوب محصولات و خدماتش را به‌گونه‌ای مناسب به مشتریان و مخاطبانش معرفی و عرضه کرده است.

تأثیر وب‌سایت در کسب‌ و کارهای شهر تبریز


بسیاری از کسب‌وکارهای موفق تبریز از طراحی سایت سرباز می‌زنند ولی غافل از این‌که اینترنت و دنیای مجازی از بسترهای مناسب و مهم کسب‌وکار است که روز به روز بر کاربرانش افزوده می‌شود. در این راستا عدم حضور تجارت و کار شما در اینترنت موجب حذف آن خواهد شد. داشتن سایتی مناسب در روابط تجاری و کاری شما مؤثر واقع می‌شود و طراحی سایت برای کسب‌وکاری خاص اولین قدم برای جذب مخاطبین است. بی‌شک یک وب‌سایت متناسب با حرفه کاری شما تأثیر فوق‌العاده‌ای بر روند توسعه کار و حرفه شما خواهد داشت.
تأثیر وب‌سایت در کسب‌وکارهای تبریز می‌تواند شامل موارد زیادی باشد که در این مقاله به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.
_افزایش اعتبار کسب‌وکار
با طراحی سایت مناسب با زمینه فعالیت خود اعتبار کار خود را افزایش می‌دهید، به‌طوری‌که کاربران با ورود به سایت با برند شما آشنا شده و با اطمینان بیشتری اقدام به همکاری با شما می‌کنند.
سفیر اسکای شرکتی فعال درزمینهٔ سقف‌ کشسان و سقف‌ باریسول با طراحی سایت اختصاصی برای کار و حرفه خود موجب افزایش برندینگ و رونق کار خود شده است. سفیر اسکای به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ سقف کشسان در ایران و خاورمیانه به‌خوبی حرفه خود را به نمایش عموم مردم درآورده است.
مخاطبان این سایت با مراجعه به سایت این شرکت با اطمینان بیشتری اقدام به همکاری و خرید می‌کنند.
_ترویج کسب‌وکار
با طراحی سایت در تبریز شما در سراسر جهان نیز می‌توانید کار و حرفه‌تان را معرفی کنید و موجب ترویج و توسعه کسب‌وکارتان شوید. داشتن وب‌سایت هزینه کمتری را نسبت به نداشتن آن برای شما خواهد داشت.
شرکت فوم برتر ایرانیان با داشتن سایتی متناسب با کار خود توانسته است معرف خوبی برای حرفه و محصولات خود باشد. فوم برتر ایرانیان با بهینه‌سازی سایت خود کمک شایانی به افزایش تجارت الکترونیک خود کرده است. این شرکت که در تبریز مشغول به فعالیت هست با سئوی کلمات کلیدی حرفه خود (یعنی فوم پلی‌اتیلن , قیمت فوم پلی اتیلن , فروش فوم پلی اتیلن , تولید کننده فوم پلی اتیلن )توانایی فروش محصولاتش به‌کل ایران را نیز ممکن ساخته است.
_صرفه‌جویی در زمان
با ارائه وب سایتی مناسب شما امکان برقراری ارتباطی آسان را برای مشتری فراهم می‌کنید. به این صورت شما نیازی به طراحی و صرف هزینه‌های اضافی در رابطه با تهیه ابزارهای تبلیغاتی ندارید. هم‌چنین کاربران برای شناخت اولیه بدون ارتباط حضوری و تماس به‌راحتی با کار و حرفه شما آشنا می‌شوند و برای همکاری به شرکت و سازمان شما مراجعه می‌کنند.
_نداشتن محدودیت زمانی و مکانی
یکی از مزیت‌های وب‌سایت برای کسب‌وکارهای تبریز نبود محدودیت زمانی و مکانی است. به صورتی که مشتریان شما در هر ساعاتی از شبانه‌روز و در هر جای دنیا که بخواهند به سایت دسترسی دارند. همیشه در دسترس بودن کسب‌وکار موجب جلب رضایت مشتریان نیز خواهد شد.چگونه تأثیر وب‌سایت تجاری و کاری خود را افزایش دهیم؟


داشتن رابط کاربری مناسب و بهره‌گیری از سئو در کلمات کلیدی کسب‌وکارتان تأثیر زیادی در افزایش بازدیدکنندگان سایت می‌گذارد. رابط کاربری به معنای ارائه مناسب محصولات و شناسایی برند شما است. جست‌وجوی سریع و آسان و طراحی گرافیکی خوب در جذب مشتریان موثر واقع می‌گردد.
بهینه کردن سایت برای آریان جام و سفیر اسکای که در تبریز فعالیت دارند نتایج خوبی را در برداشته است.
شرکت رسام وب تبریز با فعالیت خود در عرصه افزایش تجارت الکترونیک و ارائه خدمات مرتبط با این موضوع نیز به‌خوبی توانسته است بر پیشرفت کار و حرفه اش تأثیر بگذارد. رسام وب با طراحی سایت در تبریز عملکرد بهتری را برای مشتریان و صاحبان کسب‌وکارهای شهر تبریز فراهم کرده است.

رعایت اصول بازاریابی محتوایی

امروزه بازاریابی محتوایی دارای اهمیت زیادی است. به‌طوری‌که با ارائه محتوایی غنی و مناسب شما پاسخ گوی بسیاری از سؤالات مشتریانتان می‌شوید.
هماهنگی با برند تجاری شرکت یا سازمان شما
در این خصوص لوگو ، تصاویر و تمامی المان‌های گرافیکی باید متناسب و هماهنگ با یکدیگر باشند تا حرفه شما به‌خوبی معرفی گردد.
نویسنده: مهری رقمی
صفحه: [1] 2 3 ... 10