تالار گفتگو پرنده نگری و پرنده شناسی

درباره ما

administrator

درباره ما
« : دسامبر 20, 2011, 10:32:46 am »
از فعاليت گروه طرلان‌‌ بعنوان گروه تخصصي پرنده نگري و پرنده شناسی در ايران سالها مي گذرد. در این مدت به ترویج فرهنگ پرنده نگري پرداختيم و دركنار چنین فعالیت هایی، جهت پایه گذاری اين صنعت دركشورمان تلاش نمودیم. با این هدف همزمان با تهیه و تولید برخی ابزار مورد نیاز این رشته به پژوهش، تالیف و ترجمه كتاب های مرتبط، ارائه مقالات، مصاحبه در نشریات و نيز برگزاری كلاسها، كارگاههای تخصصی و تورهاي ويژه پرنده نگری پرداختیم .

هم اكنون گروه طرلان با همت و پشتكار اعضاء، علاقمندان و مسئولانش خدمات گسترده ای به مخاطبان خود در بخش هاي دولتي و خصوصي ارایه می دهد. در اين ميان مي توان به خدماتي همچون مشاوره و همكاری جهت ایجاد سایت های ویژه پرنده نگری ، برگزاری تورهای تخصصی در سطوح مقدماتی تا پیشرفته، برگزاری دوره های آموزش پرنده نگری برای خردسالان و بزرگسالان، بازسازی و ایجاد محیط زیست طبیعی و یا مصنوعی جذب پرندگان و شناسایی و معرفی پرندگان مناطق مختلف اشاره كرد. طراحی و کارشناسی دوره تخصصی راهنمایان پرنده نگری با ارایه مدرک رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین همكاری با سازمان ملل متحد، مجموعه های دولتی و طیف گسترده ای از گروههای مردمی طرفدار محیط زیست از جمله دیگر افتخارات ماست.

ما معتقدیم پرنده نگری دركنار زیبایی های منحصر بفرد خود از جمله راهكارهای مناسب جهت جلب مشاركت مردمی برای دستیابی به محیط زیستي پایدار است. در جهان امروز حفاظت از محیط زیست در گرو همكاری شانه به شانه علاقمندان دلسوز و صاحب نظران متخصص است و هیچ یك از این دو گروه به تنهایی نمی تواند آنچنان كه باید به آرمان ها و اهداف خویش دست یابد.تالار گفتگوی پرنده نگری و پرنده شناسی


صاحب امتیاز : گروه پرنده نگری و پرنده شناسی طرلان
مدیر گروه: علیرضا هاشمی
طراح و مدیر فنی: امیر سبزی

همکاران تالارها:

« آخرين ويرايش: سپتامبر 09, 2014, 08:33:39 pm توسط administrator »