تالار گفتگو پرنده نگری و پرنده شناسی

فرصت برای نمایش پرنده ها در مسابقه عکاسی موبایل

a-gadget


سازمان عکاسی جهانی بخش جدیدی را مختص به عکاسی با موبایل در مسابقات جهانی عکاسی سونی معرفی نمود. به گفته سازمان عکاسی جهانی بخش عکاسی با گوشی های موبایل در مسابقات جهانی عکاسی سونی به تشخیص آزادی های موجود در این شاخه کمک زیادی نموده و نشان داده است که چگونه عکاسی با موبایل تعریف جدیدی از نحوه ارائه هنر عکاسی ارائه می نماید.
مسابقات عکاسی جهانی سونی بروی همه عکاس ها از هر گروه سنی و با هر سطح از مهارت باز است و هدف آن پرورش و حمایت از فرهنگ عکاسی بوسیله شناسایی سالانه بهترین های عکاسی معاصر است. در همین راستا مدیر نوآوری سازمان عکاسی جهانی می گوید: "حجم عظیم استفاده از گوشی های موبایل و همچنین قابلیت ها و کیفیت دوربین های این گوشی ها بی نظیر می باشد و به هر کسی امکان ثبت لحظات زندگی و پیرامونشان را می دهد." وی در ادامه به این نکته اشاره نمود که افزودن این شاخه به مسابقات می تواند بعنوان عکس العملی طبیعی در برابر رفتار مصرف کننده ها تلقی شود که به ما این امکان را می دهد تا این سبک از عکاسی را نیز با دیگران به اشتراک بگذاریم.
سازمان عکاسی جهانی جایزه برتر به شخصی اهدا خواهد نمود که بتواند ضمن ارائه دیدگاهی خاص و روشنگرانه، ترکیب مناسبی از عناصر مبتکرانه را در عکس ارائه کند تا بتواند اثر گذار باشد. موضوع مسابقات امسال ثبت بخشی از زندگی که شما به زندگی داده اید و همچنین کنار زدن بدیهی ترین مسائل و الهام گرفتن از محیط و در نهایت کشف خارق العاده ترین ها با کمک گوشی تلفن همراه خود و نشان دادن آن به جهان از این طریق است. هر فرد می تواند تا سه عدد عکس را پیش از جمعه هشتم اسفند ماه برای شرکت در مسابقه ارسال نماید تا پس از بررسی تک تک عکس ها بیست عدد از آنها انتخاب شده و برنده با رای گیری عمومی از 19 تا 26 اسفند بصورت آنلاین انتخاب می شود. برنده علاوه بر هدیه گرفتن یک سری از محصولات اکسپریا سونی این شانس را خواهد داشت تا در مراسم اهدای جوایز مسابقات عکاسی سونی که در لندن برگذار می شود شرکت نماید.
منبع: itweb.co.za

كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند: