تالار گفتگو پرنده نگری و پرنده شناسی

شناسایی پرنده شکاری

kiyaksar_XIII

شناسایی پرنده شکاری
« : اوت 01, 2016, 11:09:35 am »
من نتونستم تشخیص بدم چون داخل کتاب های مختلف رو دیدم.اینترنت رو هم چک کردم.ولی پرنده ای رو پیدا نکردم که شباهت کامل داشته باشه.بعضی ها شباهت هایی داشتند و تفاوت هایی!

كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

Pooyan

پاسخ : شناسایی پرنده شکاری
« پاسخ #1 : اوت 01, 2016, 03:37:14 pm »
سلام دوست عزیز
خوش آمدید
قرار ما در این فروم بر این است که بحث و گفتگو در ارتباط با پرندگان در اسارت جایی نداشته باشد. اعضای این فروم را افراد علاقه مند به پرنده نگری و عکاسی از پرندگان تشکیل می دهند.
محسن واحدي پور

m-farhadi

« پاسخ #2 : اوت 01, 2016, 06:45:26 pm »
با سلام
ناراحت میشم وقتی میبینم کسی که به پرنده ها مخصوصا پرندگاه شکاری علاقه منده ممکنه باعث آسیب رسوندن به یک پرنده بشه. مثل کسیه که با سیگار کشیدن ناخواسته باعث آسیب رسوندن به عزیزانش میشه. حیف این علاقه که میتونه صرف کمک به پرنده ها بشه.
این پرنده یک جوجه دلیجه معمولی هست دوست خوب علاقه مند به پرنده ها. ولی باید خدمتتون عرض کنم که فعلا حتی نگهداری از این پرنده هم جرم محسوب میشه و مشمول جریمه های سنگین.

kiyaksar_XIII

« پاسخ #3 : اوت 03, 2016, 09:28:51 pm »
دوستان این پرنده و ی جوجه دیگه دست یکی بودن که توی انباری نگه میداشت با شرایط بد.یکیشونم متاسفانه تلف شد.منم اینو آوردم ک مواظبش باشم یکم جون بگیره رها سازی کنم.لطفا زود قضاوت نکنین!
فکر نمیکنم دلیجه باشه چون سرش تیره است.اون جوجه هم ک ماده بود از این بزرگ تر بود و تفاوت دیگه ای نداشت.چون دلیجه نروماده ی سری تفاوت ظاهری هم دارن.در ضمن زیرشون هم راه راهه نه خال خال

m-farhadi

« پاسخ #4 : اوت 04, 2016, 08:58:47 pm »
نابالغه برادر من.وقتی که که شروع کنه به پرریزی تبدیل به اونی میشه که شما میگی.تازه اونوقته که شما از روی رنگش میتونی بگی نره یا ماده.

همایون امیری

« پاسخ #5 : اوت 07, 2016, 11:34:44 pm »
بله همون طور که دوستان گفتن دلیله معمولی

ماده ها درشت تر با رنگ روشنتر