تالار گفتگو پرنده نگری و پرنده شناسی

طراحی سایت و استراتژی بک لینک سازی

sitecode

طراحی سایت و استراتژی بک لینک سازی
طراحی سایت و استراتژی بک لینک سازیطراحی سایت و استراتژی بک لینک سازی: بک لینک سازی یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین گام ها در جهت سئو
طراحی وب سایت شما می باشد. اما بک لینک سازی با تکنیکی همراه می باشد که با عنوان استراتژی بک لینک سازی یاد می شود. چه بک لینک هایی ، از چه سایت هایی ، در چه تعدادی و چه روالی تهیه گردد تماما در زمینه استراتژی بک لینک سازی قرار می گیردد که می بایست بدان پرداخته شود.


نوع بک لینک در سئو طراحی سایت

بک لینک ها می توانند به صورت متنی ، تصویری باشند. بک لینک تصویری در بنرهای تبلیغاتی دیده می شود. اما بک لینک های متنی که به واسط کلمات کلیدی گذاشته می شوند تاثیرگذاری بیشتری در روند سئو
طراحی سایت  شما خواهد داشت.


متن بک لینک در سئو طراحی سایت

متنی که در بک لینک استفاده می نمایید می بایست متناسب با کلمه کلیدی سایت شما باشد. می توانید چندین کلمه کلیدی سایت خود را در بک لینک ها استفاده نمایید تا فرمت طبیعی تری را برای بک لینک سازی خود داشته باشید.


تهیه بک لینک در سئو
طراحی سایت

بک لینک ها می توانند به صورت دائمی و یا موقتی باشند . بک لینک ها می توانند به واسط خرید بک لینک ، رپرتاژ خبری ، درج خبر در سایت ها ، درج لینک در فروم ها ، شبکه های اجتماعی ، درج لینک در سایت های دیگر تهیه می گردند. تهیه انواع بک لینک را درروال بک لینک سازی و استراتژی بک لینک خود داشته باشید.

تاثیر کاراکتر های طراحی سایت در رتبه بندی گوگل

طراحی وب سایت
تاثیر کاراکتر های طراحی سایت در رتبه بندی گوگل : اگر در زمینه ی رتبه بندی وب سایت ها در موتور های جستجو تحقیق انجام نموده باشید قطعا راجع به مولفه های موثر در این رتبه بندی ها مطالبی را مشاهده نموده اید . در واقع رتبه بندی های موتور های جستجو گر بر اساس این کاراکتر ها صورت می گیرد بر همین اساس مقاله ی امروز را به بررسی برخی از این کاراکتر ها اختصاص داده ایم .
طراحی سایت و کلمات کلیدی دامنه سایت :
یکی از کاراکتر های موثر در رتبه بندی وب سایت کلمات کلیدی به کار رفته در دامنه ی وب سایت می باشد . دامنه ای که از کلمه کلیدی اصلی وب سایت در ابتدای آن استفاده شده است می توانند در جایگاه آن وب سایت تاثیر گذار باشد .
طراحی سایت و عمر دامنه ی سایت :
بر اساس بیانیه های منتشر شده از سوی شرکت بزرگ گوگل ، عمر طراحی سایت هایی که دامنه های آن ها از روش های doorway استفاده می نمایند کمتر از 1 سال می باشند اما وب سایت هایی که دامنه های آن ها قدیمی تر باشد از این تکنیک ها استفاده نمی کنند .
طراحی سایت
طراحی وب سایت و چگالی عبارات کلیدی :
وجود این کاراکتر برای گوگل بسیار مفید خواهد بود اما می بایست بدانید که استفاده بیش از حد از کلمه کلیدی به طراحی وب سایت تان لطمه وارد می نماید .
سرعت لود طراحی سایت :
موتور های جستجو گر گوگل و بینگ اهمیت بالایی برای سرعت بارگذاری یک وب سایت قائل می باشند .  ربات های این دو وب سایت قادر به سنجش سرعت سایت شما آن هم به آسانی می باشند .
به کار گیری canonical در طراحی سایت :
به کار گیری canonical موجب می شود موتور جستجو گر گوگل محتوای چندتایی سایت شما را شناسایی نماید .
بهینه سازی عکس ها در طراحی وب سایت :
انجام این امر موجب ارسال سیگنال های مناسب از طراحی وب سایت شما به گوگل خواهد شد .
استفاده از عبارات کلیدی طراحی سایت در h1,h2,h3 :
استفاده از عبارات کلیدی در تگ های H می تواند یک سیگنال ضعیف را برای وب سایت گوگل ارسال کند این قضیه را MOZ  ثابت کرده است.