تالار گفتگو پرنده نگری و پرنده شناسی

معرفی زبان های برنامه نویسی

app

معرفی زبان های برنامه نویسی
« : اوت 29, 2018, 09:56:03 am »
بازاریابی تلفن های همراه هوشمند هر روز نسبت به قبل رو به پیشرفت چشم گیری می باشد و این تلفن های همراه هوشمند را در دنیای بازاریابی دیجیتال متحول کرده است و بخش زیادی از بازاریابی دیجیتال را به خود اختصاص داده است. بسیاری از صاحبان برندهای معروف یا حتی غیر معروف مختلف، امروزه به جدیدترین تکنولوژی بازاریابی ، یعنی اپلیکیشن های تلفن همراه هوشمند روی آورده اند و با ساخت اپلیکیشن  توسط شرکت های معتبر و بنام می خواهند که از این تکنولوژی برای بازاریابی های خود استفاده نمایند تا بتوانند برند خود را به کاربران نشان دهند و مشتریان بیشتری برای خود جذب نمایند.
پس اگر شما صاحب خدمات می خواهید از این فرصتی که در عرصه بازاریابی دیجیتال ایجاد شده است استفاده کنید و از مزایای چشم گیر اپلیکیشن های موبایل بی بهره نمانید باید بیشتر درمورد طراحی اپلیکیشن های موبایل هوشمند اطلاعات داشته باشید. حقیقت آن می باشد اگر بخواهید اپلیکیشن خوبی که قابل فهم کاربر باشد تولید نمایید باید بتوانید ابزار مناسب ، کافی و کارآمدی را برای طراحی اپلیکیشن خود انتخاب کنید. اما مهمتر از همه چیز که شما برای توسعه یک اپلیکیشن قدرمتند و زیبا نیاز دارید ، زبان برنامه نویسی برای طراحی اپلیکیشن و طراحی app بیسار مهم می باشد. کارفرما بایستی زبان برنامه نویسی مناسبی را انتخاب نماید که با پلتفرم های مدرن تلفن های همراه هوشمند مختلف سازگاری مناسبی داشته باشد.
یک سری بررسی های مهم و ساده کافی است تا آمار مربوط به دنیای دیجیتال نشان دهد که آمار خرید و فروش تلفن های همراه هوشمند در بازه زمانی بین سال های 2009 تا 2018 افزایش بسیار فوق العاده ای داشته است و میزان فروش سالانه تلفن های همراه هوشمند در سال 2015 از مرز 1.7 میلیارد گذشته است. همچنین آمارها نشان می دهد که حدود 64 درصد تلفن های هوشمند فروخته شده در میان مردم از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند. پیشگویی های افراد متخصص در مرکز آمار و تحقیقات ابزارهای دیجیتال حاکی از آن می باشد که فروش تلفن های همراه در سال 2020 به 2 میلیار در سال خواهد رسید و همچنان اکثر این تلفن های همراه از سیستم عامل اندروید استفاده خواهند نمود. این بدان معنی است که سیستم عامل اندروید هم در دنیای امروز و هم در چند سال آینده بر دنیای تلفن های همراه هوشمند حکومت خواهد کرد!

آمار ها و کاربرد آن ها
با توجه به آمار های ذکر شده امروز مناسب ترین زمان برای طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار شماست. اگر بخواهید خودتان دست به کار شوید و اپلیکیشن خود را ایجاد کنید و یا قصد دارید که یک نفر متخصص تولید اپلیکیشن را استخدام نمایید ، امروز بهترین زمان برای اقدام به انجام این کار است.
تنها چالشی که پیش روی شماست ، انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب برای ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید یا IOS می باشد. این سوال به همان اندازه مهم می باشد که طراحی سایت مناسب و با کیفیت در راه اندازی یک سایت اهمیت بسزایی دارد.

شما با توجه به علاقه تون باید بتوانید به این سوالات پاسخ بدهید:
1) از کجا باید برنامه نویسی را شروع کنم؟
2) چگونه باید پروسه یادگیری و اجرا را مدیریت کنم؟

3) کدام زبان برنامه نویسی را باید انتخاب کنم و این دلیل این انتخاب چیست؟
4) هدف من از ایجاد ساخت اپلیکیشن موبایل باید چه چیزی باشد؟
اینها تنها چند نمونه از سوالات ابتدای می باشد که شما باید پیش از آنکه به فکر ساخت اپلیکیشن موبایل باشید برای آنها پاسخ هایی را پیدا کنید.
یکی از ساده ترین راه ها برای انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب برای ساخت اپلیکیشن ها انتخاب مشهورترین زبان برنامه نویسی موجود می باشد. منظور از مشهور ترین زبان های برنامه نویسی زبانی می باشد که بیشتر افراد بی آن که به ساخت اپلیکیشن
 یا برنامه نویسی برای تلفن های همراه فکر می کنند، به سراغ آن می روند. در جمهوری اسلامی ایران اکثر افرادی که به ساخت اپلیکیشن مشغول هستند و یا به تازگی می خواهند به سراغ این کار بروند از زبان برنامه نویسی جاوا استفاده می کنند. زبان برنامه نویسی جاوا یکی از مشهورترین و کاربردی ترین زبان های برنامه نویسی در سراسر دنیا بین برنامه نویسان اندروید می باشد.

از جمله نمونه کار های ساخت اپلیکیش توسط تیم فناوری اطلاعات تابان شهر میتوان به اپلیکیشن حمل بار بارمپ ، طراحی سایت و اپلیکیشن سوپرمارکت چانچو ، طراحی سایت فروشگاهی بازارچه بوشهر، طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی اس کیک، طراحی اپلیکیشن شبکه اجتماعی نسیم، طراحی سایت و اپلیکیشن اندروید کاراموزیاب، طراحی اپلیکیشن آموزشی استادکت، طراحی اپلیکیشن فروش مواد غذایی مه رخ،طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن بن فی تو
تیم تابان شهر به شما می گوید که زبان های برنامه نویسی برای اپلیکیشن ها چه مزایا و چه معایبی دارند