تالار گفتگو پرنده نگری و پرنده شناسی

یه بچه گنجشک پیدا کردم

Paleuranus

یه بچه گنجشک پیدا کردم
« : مه 01, 2019, 04:21:24 pm »
دیروز یه بچه گنجشک پیدا کردم. هنوز چشماش باز نشده و هیچ پری در نیاورده. مورچه ها سعی داشتن زنده زنده بخورنش ولی نجاتش دادم و خوشبختانه آسیبی بهش نرسیده. قبل اینکه اتفاقی بیفته برش داشتم. از دیروز ساعت ۱۲ چون چیزی نداشتم ۲ یا ۳ قطره آب اول دادم بهش بعدم بیسکوییت مادرو با آب جوش له کردم و بهش دادم. از دیروز تا امروز صبح کلی جون گرفته بود. جیک جیک میکرد و موقع غذا دادن روی پاهاش وایمیساد. و واقعا حالش خوب بود. امروز صبح به پیشنهاد یکی نخود جوونه زده رو له کردم و صب ساعت ۶ و نیم بهش دادم. بعد که خورد پشیمون شدم و دوباره براش بیسکویت مادر آماده کردم تا بعدظهر برم براش سرلاک (سریلاک) بخرم. ولی بعد از ساعت ۷ و نیم تقریبا دیگه دهنشو باز نکرد و نتونستم بهش چیزی بدم. انگار نمیتونه دفع بکنه و خیلی تلاش میکنه ولی نمیتونه. یه جا خوندم خوبه که بهش روغن زیتون بدم و غذاشو رقیق کنم. ولی اصلا دهنشو باز نمیکنه که بهش چیزی بدم. لطفا کمک کنین. خیلی نگرانم و حالم خوب نیست.

esmael1365

پاسخ : یه بچه گنجشک پیدا کردم
« پاسخ #1 : ژوئیه 07, 2019, 11:50:20 am »

به نظر شما برای بچه های زبون بسته ای که از لونه میفتن،چه تدبیری باید اندیشید و راهحل مناسب چیه که زیر پا له نشن یا گربه ناجوانمردانه لقمه چپش نکنه؟؟