تالار گفتگو پرنده نگری و پرنده شناسی

پی پت دشتی

آرش حبيبی آزاد

پی پت دشتی
« : ژوئیه 02, 2012, 10:56:20 pm »
سلام دوستان از محبت و راهنمایی تان در مورد عکس های قبلی سپاس گزارم

خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید که طبق معمول سوال زیاد دارم مثلا چرا پس زمینه عکس های من خاکستری می شود و مال شما طلایی و سبز  :o
عکس اگزیف دارد

reza_aliasl

پاسخ : پی پت دشتی
« پاسخ #1 : ژوئیه 02, 2012, 11:26:50 pm »
بکگراند و بیخیال پرچ و دریاب...!
حاجی عجب پرچ زیبایی را انتخاب کردید.وزن پیپت بعید می دونم اینقدر بالا باشه که این قوس را به این شاخه گل بده.
اگر میشد شاخه گل را تو تصویر کامل می دیدیم جالب تر میشد
البته این نظر آماتوری بنده است
هرمخلوقی نشانی از خالق دارد.پرندگان شکاری ترجمان شکوه و زیبایی خداوند هستند

كاربراني كه از پست شما تشكر كرده اند:

Pooyan

« پاسخ #2 : ژوئیه 03, 2012, 12:55:45 am »
سلام دوستان از محبت و راهنمایی تان در مورد عکس های قبلی سپاس گزارم

خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید که طبق معمول سوال زیاد دارم مثلا چرا پس زمینه عکس های من خاکستری می شود و مال شما طلایی و سبز  :o
عکس اگزیف دارد

سلام
شواهد نشان می دهد که نور از سمت راست به سوژه تابیده. اگر نور از پشت سر شما به سوژه می تابید بک شما خوش رنگ تر می شد. هر چه زاویه تابش نور مماس تر به سطح افق باشد (نور ابتدای صبح یا دم غروب) سایه ها کمتر و کیفیت آن از نظر ایجاد رنگهای چشم نواز تر، بهتر می شود
محسن واحدي پور

Ashkan

« پاسخ #3 : ژوئیه 03, 2012, 11:55:52 am »
سلام
عکس زیبایی شده بکگراند یکدست و پرچ هم بسیار عالی انتخاب شده در مورد رنگ بکگراند و زاویه نور با آقای واحدی موافقم .. فقط دقت داشته باشید که در حالتی که نور زاویه و شدت مناسبی نداشته باشه احتمال آوراکسپوز شدن و کاهش دیتیل افزایش پیدا میکنه و روی عکس تاثیر منفی زیادی داره همواره سعی کنید شدت و زاویه نور رو کنترل کنید و آن ها رو در اولویت قرار بدید. در مورد این عکس هم به نظر میرسه پرچ کمی فلو شده و هاله ای  در اون قسمت به وجود اومده که به نظرم دیلیلش شدت و زاویه نامناسب نور باشه.
با تشکر

آرش حبيبی آزاد

« پاسخ #4 : ژوئیه 03, 2012, 09:31:50 pm »
ممنونم از همه خصوصا اشكان و محسن و رضاي عزيز حق با شماست تا ما به سر تير برسيم لنگ ظهر شده است  :'( پيري است ديگر در مورد كراپ هم حق با شماست اگر فرصت كنم چند تا مدل ديگر كراپ مي كنم تا قلق كراپ صحيح دستم بيايد